Narzędzia urologiczne

Urologia – niezwykle ważny dział medycyny zajmujący się układem moczowo-płciowym kobiet i mężczyzn, zwłaszcza przy tak szybko starzejącym się polskim społeczeństwem. Z pewnością wielu z nas ma problemy urologiczne, choć rzadko przyznaje się do tego, uznając je za dość wstydliwą chorobę. Co skłania nas do takiego myślenia? Obawa przed badaniem, zakłopotanie przebiegiem badania, a może nieznajomość terminologii urologicznej? Niezależnie od przyczyn to właśnie one zazwyczaj sprawiają, że zniechęcamy się do wizyty u specjalisty. To błąd, ponieważ większość dolegliwości układu moczowego da się skutecznie leczyć. W sytuacji leczenia układu moczowo-płciowego z chorób, do których należą np. problemy z nerkami, moczowodem, nadnerczem, pęcherzem, narządami płciowymi mężczyzn, a także problemy nowotworowe urologia nierzadko stosuje zabiegi operacyjne. Jest to zazwyczaj wynik zbyt późnego podjęcia specjalistycznych badań. Właśnie dla komfortowego przeprowadzania zarówno badań diagnostycznych, jak i czynności operacyjnych przygotowaliśmy kompleksową ofertę narzędzi urologicznych dedykowanych gabinetom lekarskim oraz oddziałom szpitalnym urologii.

Instrumentarium urologiczne

Bogata oferta narzędzi urologicznych, które składają się na instrumentarium urologiczne to przede wszystkim produkty przodujących producentów REDA, PMS i MEDIN, których jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce. Najwyższa jakość narzędzi w dużej mierze wielorazowego użytku wynika z produkcji objętej systemem zarządzania jakością. Produkty posiadają Certyfikaty ISO, CE i DC gwarantując tym samym wygodne, bezpieczne i efektywne używanie podczas wykonywania diagnostyki i zabiegów operacyjnych. W zakresie instrumentarium urologicznego w naszej ofercie funkcjonują między innymi następujące produkty:

  • różnorodne narzędzia tnące,
  • narzędzia preparacyjne,
  • narzędzia chwytające,
  • haki i rozwieracze,
  • narzędzia endoskopowe,
  • resektoskopy,
  • instrumentarium do zespalania tkanek.

Niezależnie od wyboru, czy będzie to zakup kompletnego instrumentarium urologicznego, czy też określonych narzędzi każda współpraca objęta jest pełnym wsparciem produktowym i informacyjnym oraz serwisowym.

Pobierz katalog

Szukasz czegoś innego?